اهمیت طراحی اختصاصی سایت برای بازیگران

اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران

اهمیت طراحی اختصاصی سایت برای بازیگران

مقدمه

هنر همانند مذهب و ادبیات، از گذشته تا به امروز، جزء ارکان اصلی زندگی بشر و در پیوند
مستقیم با آیین‌ها و باورهای دینی بوده و از آن ‌جا که همواره آدمی، با آفرینش آثار هنری،
احساس شعف و لذّت می‌کرده، با زندگی وی درآمیخته است. در این مقاله قصد داریم به
به بررسی اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران و هنرمندان بپردازیم.

طراحی اختصاصی سایت برای بازیگران

طراحی سایت برای بازیگران و هنرمندان هم مثل طراحی سایت برای شرکت ها و سازمان ها ، اصول و قواعد خودش را دارا می باشد. زیرا سایت باید به قدری با کیفیت و حرفه ای طراحی شود که جوابگوی طرفداران خود باشد که به صورت روزانه به سایت مراجعه می کنند. طراحی سایت برای هر مرکز، شرکت یا شخص خاصی شرایط و ویژگی های خودش را دارد. امکاناتی که باید در سایت
موجود باشد و نیاز های مخاطبین سایت را برآورده کند. سایت هایی که برای هنرمندان طراحی می شود باید مانند خودشان خاص و ویژه باشد. طراحی های تخصصی گرافیکی و تم های زیبا که
نشان دهنده روح لطیف هنرمند باشد.

خصوصیات طراحی سایت برای بازیگران

۱. بیوگرافی

بیوگرافی یا زندگینامه ثبت و نوشتن ویژگی‌های زندگی افراد برجستهٔ جامعه، از اقشار و اصناف مختلف است. یک زندگی‌نامه به فهرست کردن اطلاعات در مورد یک شخص مانند زادگاه و تولد و تاریخ رخدادها محدود نمی‌شود و به توضیح واغلب تحلیل رویدادها می‌پردازد. باید در سایت بخشی وجود داشته باشد که اطلاعات کامل هنرمند در اختیار مخاطبان قرار گیرد. که هواداران اطلاعات درست
و کاملی از هنرمند خود داشته باشند.

۲. آثار

هنرمندان همیشه آثاری به جا میزارند که برای خود و طرافدارانشان بسیار ارزشمند است. اغلب افراد خواستار تهیه و خرید آثار هنرمند محبوب خود هستند اما مرجع مطمئن و معتبری برای این کار پیدا نمی کنند که آن آثار را داشته باشد و حتی ممکن است که آثار کاملی نداشته باشند. به همین خاطر یک مرجع موثق و مطمئن که خود هنرمند است، می تواند بسیار در این زمینه مفید باشد. بخشی که کاربران بتوانند با آثار هنری به طور کامل آشنا شوند ، مشخصات اثر را بشناسند و در صورت نیاز آن را تهیه نمایند.

اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران
خصوصیات طراحی سایت برای بازیگران
اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران

۳. جوایز و افتخارات

برخی هنرمندان امکان دارد جوایزی را در جشنواره های مختلف دریافت کرده باشند.  و برخی هنرمندان هستند که تعداد جوایزشان بسیار زیاد است. داشتن یک صفحه مخصوص به این موضوع در وب سایت هنرمند می تواند طرفداران را با جوایز و افتخارات هنرمند محبوب خود آشنا کند. صفحه ای که نشان دهنده ی جایزه ، لوح تقدیر ، سال دریافت جایزه و مکان آن را به درستی برای مخاطبین
بیان نماید.

۴. اخبار هنری

طرفداران می خواهند بدانند هنرمند محبوبشان درحال حاضر مشغول به چه کاری می باشد و در آینده چه اثری را میخواهد خلق کند ویا مشغول بازی در چه فیلمی می باشد و حتی مخاطبین می توانند اطلاعات و خبرهایی راجع به دنیای هنر را هم پیگیری کنند و اطلاعات صحیح، راجع به سایر هنرمندان بدست آورند.

مزایای طراحی سایت برای بازیگران
 • معروفیت بیشتر و شناخته شدن
 • معرفی رسمی خود
 • معرفی نمونه کارهای هنری
 • ارتباط با شبکه های اجتماعی
 • پرفایل کاربری حرفه ای
 • دسته بندی های متناسب با نوع فعالیت
اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگرانامکانات تخصصی طراحی سایت برای بازیگران
 • طراحی منحصر به فرد و زیبا به سبک هنری ، متناسب با شخصیت هنرمند
 • صفحه ورود ساده و بخش بندی شده
 • قرار دادن امکان جستجو در سایت برای پیدا کردن آثار مورد نظر
 • بخش سوالات متداول
 • طراحی و استفاده از پلاگین های حرفه ای و تخصصی برای جذاب تر شدن
 • ایجاد درگاه بانکی جهت خرید آثار هنرمند
 • برنامه نویسی بر پایه PHP
 • بهینه سازی تخصصی برای بالا رفتن سرعت بارگذاری
اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران
۵ دلیل که چرا بازیگران به وب سایت های حرفه ای نیاز دارند

۱. این شما هستید که نتایج Google را شکل می دهید

وقتی می خواهید در مورد چیزی یا شخصی بیاموزید، کجا می روید؟ بازیگران، خلاقیت ها، کارفرمایان، طرفداران، و حتی تاریخ های آینده نگر شما را Googling می کنند. هنگامی که یک وب سایت می سازید به ویژه هنگامی که یک حرفه ای با تجربه SEO آن را برای شما ایجاد می کند، می توانید نتایج Google خود را کنترل کنید. اگرچه تضمین نتیجه ی شماره ی اول و ماندن در آن غیرممکن است ، داشتن یک وب سایت این احتمال را افزایش می دهد که Google مخاطبان علاقه مند را به خانه دیجیتال شما هدایت کند.

۲. شما اولین تصور خود را کنترل می کنید

داشتن یک وب سایت ساده کافی نیست  به همان روشی که با داشتن یک عکس از خودتان آن را به عنوان یک هدف اصلی تبدیل نمی کند صفحه اصلی شما (و از نظر ایده آل ، کل وب سایت) باید عجله کند ، و جلوه ای ماندگار و مثبت ایجاد کند. سرمایه گذاری (زمان ، پول ، و / یا انرژی) در وب سایت خود به همان روشی که شما “طراحی” می کنید عکس ها بخش عظیمی از طراحی وب سایت های هوشمند که کار می کنند. با عکاس بعدی خود در پیش بگیرید تا عکس هایی برای چاپ (عکس های با سر و قاب دار) و وب (عکس های چشم انداز گسترده با پس زمینه) بگیرید.

اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران
نیاز بازیگران به وب سایت های حرفه ای
اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران

ساده ترین راه برای توضیح این موضوع برای یک عکاس (که خودش یک هنرمند است) این است که از آنها بخواهید که از نظر عکس روی جلد فیس بوک فکر کنند. عکس فتوشاپ بعدی شما باید دارای یو پی اس های نزدیک (برای عکسهای چاپی) و عکس های گسترده (برای وب سایت و سایر مواد بازاریابی) باشد.

توجه داشته باشید که هدست های استاندارد معمولاً مواد چشمگیر بازاریابی را ایجاد نمی کنند. آنها یک ابزار شنوایی هستند. مطمئن شوید که از بازاریابی بعدی مواد بازاریابی متنوع استفاده می کنید. در حالی که برای انجام کار خود باید به عکاس اعتماد کنید ، حتماً آنچه را که لازم دارید بدست آورید. شما رئیس هستید.

۳.  می توانید شهرت و آینده خود را شکل دهید

مشابه تصور اول ، چه اتفاقی می افتد که صنعت شما را تایپ یا کبوتر کند؟ هنگامی که شما نیاز به تغییر نوع / مارک / ادراک / شهرت خود دارید ، یک وب سایت می تواند به جهانیان نشان دهد که چگونه می خواهید درک شود. به همان روشی که گفتیم برندسازی کمی شبیه است ، “لباس موردعلاقه خود را بپوشید” ، وب سایت شما باید برای مرحله بعدی در حرفه شما بسته بندی و موقعیت شما
را قرار دهد.

۴. شما می توانید به دنبال اجتماعی خود رشد کنید

ریخته گری درباره اندازه لیست ایمیل شما سؤال نمی کند. آنها می خواهند بدانند که چه تعداد پیروان شما دارند. رسانه های اجتماعی “دستگیری سرب” جدید برای بازیگران است تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به مشترکان اجتماعی بسیار آسان تر از ثبت نام در یک خبرنامه ایمیل است. در رسانه های اجتماعی خلاق ، ما فیدهای اجتماعی ، نمادها و دکمه ها را در وب سایتهایی که می سازیم ادغام می کنیم.

اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران

۵. به اهداف آفلاین برسید

ایجاد یک وب سایت بیش از بررسی یک کار یا صنعت “نیاز” از لیست کارهای شما است. وب سایت شما باید یک سرمایه گذاری باشد ، ساخته شده و با هدف در نظر گرفته شده است. حضور آنلاین خود را بر اساس آنچه که می خواهید بصورت آفلاین انجام دهید ، ایجاد کنید. پیشگام بزرگ این است که شما به یک وب سایت احتیاج دارید ، اما باید طراحی شود . وقتی فاکتور wow را تحویل می دهید ، به راحتی مخاطبان ، فرصت ها و نتایج جدید را به خود جلب خواهید کرد. شما بهترین و واقعی ترین نفس خود را ارائه می دهید ، دانستن ، دوست داشتن و اعتماد به نفس شما را آسان می کند.

مقالات مرتبط: چرا طراحی اختصاصی وب سایت شما اهمیت ویژه ای دارد؟

 

نمونه کارها

 

[wdi_feed id=”1″]

نظرات خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *