فروشگاه اینترنتی محصولات هنری

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری

مقدمه

تعریف هنر در فلسفه معاصر بحث برانگیز است. اینکه آیا می توان هنر را تعریف
کرد نیز بحث برانگیز بوده است. در مورد سودمندی فلسفی تعریف هنر نیز بحث
شده است. یکی از ریسک هایی که هنرمندان باید در اوایل دوره هنری خود تجربه
کنند، اجاره گالری ها و نمایشگاه ها برای معرفی نمودن طرح ها و نمونه  کارهای
هنریشان است. امروزه با طراحی فروشگاه های اینترنتی کسب و کارهای مختلف
محصولات خود را به نمایش میگذارند هنرمندان هم از این قائده مستثنی نیستند
آنها با داشتن فروشگاه اینترنتی مخصوص خود محصولات هنری خود را معرفی
و به فروش میگذارند. در ادامه با ما همراه باشید تا با تعاریف و همچنین
فروشگاه های اینترنتی محصولات هنری آشنا بشیم.

هنر چیست؟

تعاریف معاصر را می توان با توجه به ابعاد هنری که بر آنها تأکید می شود طبقه بندی کرد. یک تعریف کاملاً مدرن، متعارف، متمرکز بر ویژگیهای نهادی هنری است و تأکید دارد بر نحوه تغییر هنر با گذشت زمان، آثار مدرن که به نظر می رسد با تمام هنرهای سنتی، ویژگیهای ارتباطی آثار هنری که به روابط آثار وابسته به تاریخ هنر وابسته است، به شدت تغییر می کند، ژانرهای هنری، و… به طور گسترده تر،
بر ناهمگونی غیرقابل انکار طبقه آثار هنری.

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری

نوع سنتی تر ، کمتر متعارف از تعریفی که در فلسفه معاصر مورد دفاع قرار می گیرد، از مفهوم گسترده تر و سنتی تری از خصوصیات زیبایی شناختی استفاده می کند که بیشتر از آنهایی است که مربوط به هنر است، و تأکید بیشتری بر ویژگی های پان فرهنگی و فراملی می کند – جمع، در مورد مشترکات در سراسر کلاس از آثار هنری.تعاریف ترکیبی هدف از اجرای عدالت در بعد زیبایی شناسی سنتی
و همچنین به ابعاد نهادی و هنری-تاریخی هنر است، در حالی که هیچ یک از این امتیازات نیست.

اهمیت هنر در زندگی

هنر بخشی از فرهنگ ما است. باید به مردم اهمیت داده شود. این بیان عقاید و تصورات خلاق ماست. این کشور اشکال مختلفی از قبیل هنرهای تجسمی ، مجسمه سازی ، موسیقی ، ادبیات ، تئاتر ، فیلم و روش های دیگری دارد که هنرمندان به عنوان واسطه برای کار خود انتخاب می کنند. نکته مهم این است که آنها می توانند تصورات و ایده های خود را به چیزی ملموس تبدیل کنند هرچند که اینها مستند درک و قدردانی دیگران است. و هنگامی که اعضای یک جامعه به این کار ادامه دهند، روان جمعی یک دوره یا نسل خاص وجود دارد. هنر از زمان فراتر می رود.

از هنرمندی که در خلقت خود مسئولیت داشت ، فراتر می رود. این موانع را متلاشی می کند و فراتر از آنهاست تا بتواند پیام خود را به اشتراک بگذارد و از معنای آن سخن بگوید. هنر بالاتر از زبان، کلاس، مذهب، جنسیت، و سایر عواملی که به نظر می رسد جهان را تقسیم می کنند. هنر مردم را گرد هم می آورد. این واکنش ها و احساسات مختلف را به وجود می آورد اما همه می توانند قبول کنند که آنها را به فکر کردن ، احساس کردن و عمل کردن سوق می دهد.

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری
فروشگاه اینترنتی محصولات هنری

هنر در آنجا است که ما را به یاد ارزشهایی که از آنها حمایت می کنیم، می کند. این امر ما را درک می کند که ممکن است همه ما از زندگی مختلف سرچشمه بگیریم اما مواردی وجود دارد که غیرقابل انکار برای همه ماست مانند عشق، دوستی و آزادی. به ما یادآوری می کند که چیزهای مهمتری در زندگی وجود دارد. این امر باعث می شود تا اهمیت پیروی از اشتیاق و ابراز خود را درک کنیم. در پایان می توان گفت که هنر ما را به شخصیتی بهتر تبدیل می کند با این که ما را عمیق فکر کنیم، با ایجاد عمیق تر احساس کنیم و به ما عمل کنیم و کاری کنیم غیر از اینکه اصلاً کاری نکنیم. سلام بر همه هنرمندان ما در آنجا.با تشکر از شما برای بیان آنچه که ما حرفی برای گفتن نداریم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

ملاک و معیارهای موفقیت یک فروشگاه در سطح شهر، با ملاک های موفقیت یک فروشگاه آنلاین تفاوت های قابل توجهی دارد. سایت فروشگاهی باید امکان توسعه و گسترش را در آینده داشته باشد تا به خوبی پذیرای محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان باشد. با توجه به پیشرفت دائمی تکنولوژی های وب و تغییر سلایق کاربران، یک وبسایت باید با بسترسازی مناسب، قابلیت پذیرش امکانات جدید در آینده را داشته باشد. حتی مدیتور ها امکان طراحی وبسایت به زبان های مختلف جهان همراه با درگاه های پرداخت ارز با واحد های پولی متنوع را نیز در بر میگیرد.

مزایای فروشگاه اینترنتی
  • حذف دلال ها و در نتیجه کاهش هزینه ها
  • نیاز به سرمایه گذاری کم
  • فروش بدون محدودیت جغرافیایی
  • پذیرش تعداد نامحدود مشتری
  • مطرح و شناخته شدن نام و برند تجاری شما در فضای مجازی
  • افزایش سرعت پاسخ گویی به نیازهای مشتریان
  • استفاده از نظرات سایر کاربران درباره محصولات
  • شناساندن جز به جز و محصولات 
فروشگاه اینترنتی محصولات هنری
چند نمونه از فروشگاه های اینترنتی محصولات هنری

• فروشگاه رابین

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری
فروشگاه اینترنتی رابین

فروشگاه اینترنتی رابین در سال ۱۳۹۵ با همکاری برخی از متخصصان هنر و صنایع دستی، بازاریابی، کارآفرینی و نرم افزار تاسیس شد. این فروشگاه سعی بر این دارد تا در زمینه تجارت صنایع دستی کاری جدید انجام دهد. ارائه متفاوت صنایع دستی با استفاده از بسته بندی مخصوص، تهیه محتوای علمی و عرضه محصولات با قیمتی مناسب از اهداف اصلی این فروشگاه هستند برندسازی برای هنرمندان حوزه صنایع دستی که همراه با معرفی و تبلیغات برای آنها می باشد از دیگر فعالیت های فروشگاه رابین است.

تلاش این فروشگاه این است که از طریق تهیه و انتشار محتوای آگاهی بخش و علمی، مخاطبان را در مسیر شناخت و انتخاب آثار صنایع دستی کمک کند. عرضه محصولات با قیمتی مناسب و ارائه آثار با بسته بندی های ارزنده و خاص، از دیگر خدمات رابین به هنر و صنایع دستی ایران زمین می باشد.

• فروشگاه چونک

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری
فروشگاه اینترنتی چونک

فروشگاه اینترنتی چونک در سال ۱۳۹۳ آغاز به کار کرد آماده ساختن زیرساخت‌های فروش اینترنتی تخصصی در حوزه صنایع دستی، امکان دسترسی آسان شما را به دست‌آفریده‌های هنری و خلاقانه ایرانی فراهم می سازد. جایگاه صنایع دستی و هنری ایرانی، خانه‌های تک تک ما است و نه در موزه‌ها، گالری‌ها و ویترین فروشگاه‌ها. بنابراین بعد از گذشت یک دهه از رواج خرید اینترنتی در ایران زمان آن رسیده که صنایع دستی نیز سهمی از این بازار بزرگ به‌ دست آورد و از طریق شبکه‌های گسترده اینترنتی و به‌ صورت تخصصی در اختیار کاربران ایرانی و حتی غیر ایرانی قرار بگیرد.

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری

تیم استارتاپی چونک با بهره‌مندی ازجوانان پرشور و خلاق، دغدغه خود را نه فروش کالا به شما، بلکه تنها و تنها ایجاد یک تجربه خرید لذت‌بخش با کلی حس خوب و به‌یادماندنی برای شما می‌داند؛ به‌همین منظور است که تجارب چندین ساله خود را برای فراهم ساختن مدرن‌ترین زیرساخت‌های فروش اینترنتی صنایع دستی در ایران به‌کار گرفته‌‌ است تا نقش کالاهای دست‌ساز هنرمندان خلاق ایرانی را در سبد خانواده‌ها پر‌رنگ‌تر سازد.

• فروشگاه نبوی

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری
فروشگاه اینترنتی نبوی

فروشگاه اینترنتی نبوی محصولات هنری و معماری از معتبرترین برندهای بین المللی از قبیل فابریانو ایتالیا، کرتاکالر اتریش، مایمری ایتالیا، ان تی ژاپن، کوه نور چک، نئوفوم کره و … را عرضه می نماید. فروشگاه اینترنتی نبوی در سال ۱۳۹۵ راه اندازی گردیده است و هدف آن ارائه محصولات هنری و معماری به طور مستقیم به دانشجویان و فعالین عرصه چاپ و نشر، سازندگان ماکت، خدمات برش و حکاکی لیزر و قابسازان و … می باشد.

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری

فروشگاه نبوی در گذشته در خیابان مطهری و مدتی در میدان نیلوفر به صورت فروشگاه فیزیکی در خدمت مشتریان محترم بود اما با توجه به مشکلات تردد در شهری مثل تهران و همچنین خدمات رسانی بهتر به هموطنان در سایر شهرها فروشگاه اینترنتی جایگزین فروشگاه گردیده است. امید است رضایت مشتریان محترم با دسترسی به محصولات از طریق فروشگاه اینترنتی نبوی محقق گردد.

• فروشگاه سحرشاپ

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری
فروشگاه اینترنتی سحرشاپ

فروشگاه سحرشاپ در سال ۱۳۷۵ تاسیس گردید .این فروشگاه در زمینه کارهای هنری همیشه همراه و همیار هنرمندان بوده است. زمینه فعالیت این گروه تولید و واردات کلیه لوازم هنری می باشد. این گروه کامل ترین ست لوازم هنری و پتینه را در ایران دارا می باشد. همیشه هدف و تلاش فروشگاه سحرشاپ این بوده که محصولات خود را از بهترین کیفیت و بالاترین تنوع برخوردار باشد. امروز یه روز جدید است و با این شعار هر روز به دنبال محصول جدید و با کیفیت تر می باشند.

• فروشگاه ده بازار

فروشگاه اینترنتی محصولات هنری
فروشگاه اینترنتی ده بازار

صنایع دستی ریشه در تاریخ و فرهنگ این مرز و بوم دارند و هویت و اصالت ما را به خوبی نشان می دهند. احیای این صنایع و زنده نگه داشتن هنرهایی که بعضا به فراموشی سپرده شده اند، هدفی است که ما در شرکت سرزمین جاوید مارشنان دنبال می کنیم و با راه اندازی سایت ده بازار در سال ۱۳۸۵، گام های محکم واستوار تری برای تحقق آن برداشته ایم.

فروشگاه ده بازار در تلاش است تا مراکز هنری و کارگاه های کوچک خانگی را مورد حمایت خود قرار داده و با پشتیبانی از آن ها در امر آموزش تامین مواد اولیه و فروش محصولات آنها ، زمینه اشتغال زایی و کسب درآمد برای افرادی که به هنرهای دستی ایرانی علاقه مند هستند را فراهم آورد.

نتیجه گیری

همان طور که میدانید افراد برای پیشرفت کسب و کار خود از تبلیغات استفاده می نمایند؛ یک فروشگاه اینترنتی هم برای اینکه مطرح شود باید در وهله اول فروشگاه خود را در بین مردم مطرح کند و لازمه ی این کار انجام تبلیغات گسترده است.

مقالات مرتبط: اهمیت طراحی اختصاصی وب سایت برای بازیگران

 

نمونه کارها

 

[wdi_feed id=”1″]

نظرات خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.