طراحی سایت و اپلیکیشن مشاوره و روانشناسی آنلاین

محبوب ترین پست ها

طراحی سامانه مشاوره آنلاین

طراحی سایت و اپلیکیشن مشاوره و روانشناسی آنلاین

در این سال‌های جدید با پیشرفت تکنولوژی از یک‌جهت زندگی را برای ما آسان‌تر و از جهتی دیگر سرعت کارها را بالا برده است. به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از اینترنت، بسیاری ترجیح می‌دهند از مراجعه حضوری به مشاوره خودداری کرده و روش‌های آنلاین را انتخاب کنند. به دلیل سرعت بالا، دسترسی سریع و آسان بودن این روش، بسیاری از مشاوران اقدام به طراحی و ساخت سایت و یا اپلیکیشن مشاوره ای کرده‌اند. اگر شما هم دوست دارید در مورد طرحی سایت یا سامانه مشاوره آنلاین بیشتر بدانید، با ما در افروز وب همراه باشید تا مزایای این کار را شرح دهیم!

طراحی اختصاصی سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)
طراحی اختصاصی سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)

طراحی سایت و اپلیکیشن مشاوره آنلاین

مشاوره، بهره‌مندی از تجربه و دانش دیگران است و می‌تواند در مواقع مختلفی استفاده شود. با پیشرفت تکنولوژی، مشاوره دیگر محدود به مراجعه حضوری و صحبت رو در رو نیست و می‌توان با استفاده از سایت و اپلیکیشن‌های مختلف، از این خدمات استفاده کرد. افروز وب، یکی از شرکت‌های معتبر برای طراحی سایت اختصاصی و اپلیکیشن حرفه‌ای مشاوره می‌باشد.

با این حال، این سوال ممکن است پیش بیاید که برای طراحی یک وب‌ سایت و اپلیکیشن مشاوره آنلاین، چه ویژگی‌هایی را باید مدنظر قرار دهید تا مخاطبانتان، همچون فضای سنتی متوجه تفاوت شما با سایر افراد معمولی شوند؟

درخواست مشاوره طراحی سایت

ویژگی های سایت مشاوره آنلاین

ویژگی‌های سایت مشاوره آنلاین شامل: امکان مشاوره از سایت، گذاشتن مقالات و وبلاگ، راه‌اندازی کارگاه آنلاین، ایجاد کلینیک آنلاین مشاوره، ایجاد پنل کاربری حرفه‌ای، امکان ثبت‌نام کاربران و همچنین خدمات مشاوره‌ای مدیریت نظرات می‌شود.

ویژگی های اپلیکیشن مشاوره آنلاین

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن مشاوره آنلاین نیز شامل: امکان مشاوره از اپلیکیشن، امکان انتقال محتوا سایت به اپلیکیشن، ارتباط با انواع شبکه‌های اجتماعی، پروفایل اختصاصی برای کاربران، انتشار اپلیکیشن در مارکت­های داخلی و خارجی و همچنین سرعت زیاد خدمات مشاوره‌ای است.

طراحی سایت مشاوره آنلاین

چه تفاوتی میان طراحی اپلیکیشن مشاوره‌ای با روش سنتی وجود دارد؟

طراحی سامانه مشاوره آنلاین و طراحی یک اپلیکیشن منحصربه‌فرد، علاوه بر ایجاد دسترسی ساده و راحت به فرد مشاور، می‌تواند مانع از سو استفاده بسیاری از افراد شود. مزیت‌های موجود برای بازاریابی و کسب‌وکار آنلاین برای مشاورین بسیار ویژه و زیاد است.

در یک بازه زمانی مشخص بسیاری از افراد جهت گرفتن مشاوره باید به‌صورت حضوری به مطب مراجعه می‌کردند و برای این کار نیز لازم بود تا از قبل وقت رزرو کنند و حداقل چندین ساعت معطلی در مطب را تحمل می‌کردند و سپس برای گرفتن مشاوره به داخل اتاق راهنمایی می‌شدند. البته این مورد نیز مزیت‌های ویژه خود را داشت؛ اما در کنار این ویژگی‌ها ،عیب بزرگ آن این بود که اگر افراد به دنبال مشاوره در یک زمینه خاص بودند، پیداکردن مشاور مدنظر بسیار سخت و در برخی مواقع غیر قابل ممکن می‌شد.

از سوی دیگر نیز پیداکردن مشاوره‌های مختلف و متنوع کار بسیار سخت و وقت‌گیری بود، اما امروزه و باتوجه‌به روی کار آمدن مشاورین و شرکت‌ها آن هم به‌صورت آنلاین تمامی موارد لازم به‌صورت دقیق ذکر شده و تمام افراد در هر منطقه و موقعیت جغرافیایی این امکان را در اختیار دارند تا با بهترین مشاور در عرصه‌های مدنظر صحبت کنند.

در حقیقت می‌توان گفت که طراحی سامانه مشاور آنلاین علاوه بر دسترسی آسان برای کاربران توانسته عملکرد مفیدی برای صاحبان مشاغل و مشاورین داشته باشد.

طراحی اختصاصی سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)
طراحی اختصاصی سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)

مزایای مشاوره آنلاین

دادن و گرفتن خدمات مشاوره آنلاین همواره دارای مزایای فوق­العاده­ای است که می­تواند ابعاد مهمی را درگیر کند. در ادامه با درنظرگرفتن اهمیت این موضوع به بررسی برخی از مهم‌ترین نکات در خصوص مشاوره آنلاین می‌پردازیم.

• هزینه پایین و مناسب

در برخی از سایت‌ها، هزینه مشاوره آنلاین کمتر از مشاوره حضوری است. جلسه‌های مشاوره آنلاین تقریباً ۴۵ الی ۶۰ دقیقه می‌باشند ولی برخی از سایت ها بسته های پیشنهادی مخصوص به خود نیز دارند. در واقع هزینه مشاوره های آنلاین ۵۰ درصد کمتر از مشاوره حضوری است.

• ارتباط سریع‌تر بین مراجعه‌کننده و مشاور

بعضی از مراجعه‌کننده‌ها در شرایط روحی خوبی نیستند به‌خاطر همین نمی‌توانند برای مراجعه حضوری صبر کنند. امکان دسترسی به مشاوره آنلاین سریع‌تر است و افراد می‌توانند به‌راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

 • راحت بودن در بیان مطلب

برای بسیاری از افراد این امکان وجود ندارد که به‌صورت حضوری مشکل خود را بیان کنند و با روش‌های مخصوص خود راحت‌تر هستند. مثلاً می‌توانند انتخاب کنند که به‌صورت متنی و یا به‌وسیله پیام دادن با روان‌شناس خود صحبت کنند. در این صورت افراد می‌توانند در هر زمانی که می‌خواهند و به روشی که با آن راحت هستند از مشاوره بهره‌مند شوند.

معایب مشاوره آنلاین

علاوه بر مزایا، گرفتن مشاوره آنلاین می‌تواند دارای معایبی نیز باشد که در ادامه به بررسی سه مورد از مهم‌ترین آنها می‌پردازیم و نکاتی را دراین‌خصوص شرح می‌دهیم.

 طراحی سایت مشاوره ای

• عدم ارتباط دیداری

یکی از اصلی‌ترین معایب جلسه مشاوره آنلاین این است که هیچ نوع دیداری در آن شکل نمی‌گیرد. در چنین شرایطی مشاور نمی‌تواند ارتباط چشمی برقرار کرده و حس حال بیمار و زبان بدن آن را مورد بررسی قرار دهد.

• مناسب نبودن برای بیماری‌های بحرانی

مشاوره آنلاین برای تمام مشکلات عارضه‌های روانی مناسب نیست و در برخی موارد نیاز به حضور فرد است.

•  مشکلات فنی

مشکلات رایانه‌های شخصی و قطع‌شدن اینترنت که هر زمانی ممکن است اتفاق بیفتد. این مشکلات در کنار دیگر مسائل مانند مشکلات سرورها و خرابی اتصالات شبکه می‌تواند اثر منفی در ارتباط و راهنمایی‌های مشاور و نظر مشتری بگذارد.

طراحی سایت مشاوره توسط متخصصین مجموعه افروز وب

وب‌سایت مشاوره توسط مجموعه افروز وب، در زمینه‌های مختلف به‌منظور ارائه راهنمایی‌های مفید و کاربردی به کاربران باهدف تبلیغ و درآمدزایی برای مشاوران و البته صاحبان سایت راه‌اندازی می‌شود.

در طراحی وب‌ سایت مشاوره نام‌های مشاوران، تخصص، سوابق و اطلاعات تماس آن‌ها در بخشی با عنوان مشاوران قرار می‌گیرد. همچنین بخشی جهت ثبت‌نام و عضویت پیاده‌سازی می‌شود. این بخش امکان ارسال اخبار، تبلیغات و غیره را از طرف مدیر سایت برای کاربران فراهم می‌کند و می‌تواند درافزایش آمار بازدید و بهبود رتبه سایت نقش مؤثری ایفا کند. بخش دیگر ارتباط با ما است که از دیگر بخش‌های طراحی سایت مشاوره و جهت طرح سؤال و نظرسنجی از کاربران پیاده‌سازی می‌گردد.

همچنین بخوانید: طراحی سایت چه تاثیری در افزایش فروش دارد؟

هدف از انجام طراحی اپلیکیشن مشاوره‌ای چیست؟

پیش از آنکه به سراغ هدف اصلی از طراحی سامانه مشاوره آنلاین برویم، باید این نکته را توضیح دهیم که طبق آمارهای موجود در سال ۱۳۹۲ فقط ۲ میلیون نفر از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کردند؛ اما این آمار به یکباره روند بسیار افزایشی پیدا کرد و طبق آخرین آمار به‌دست‌آمده حدود ۷۰ میلیون نفر در کشور از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند.

این تغییر و تحولات به وجود آمده معنی فوق‌العاده ویژه‌ای به همراه دارند و بالارفتن این آمار نشان‌دهنده این است که بسیاری از مردم سعی می‌کنند تمام کارهای خود را از طریق روش‌های آنلاین انجام دهند. یک سری از افرادی که در عرصه دیجیتال مارکتینگ فعالیت چشمگیری دارند به این موضوع معتقدند که تنها آن دسته از کسب‌وکارهایی که فعالیت خود را به سمت تکنولوژی‌هایی همچون موبایل هدایت می‌کنند باقی خواهند ماند.

با طراحی یک اپلیکیشن کاربردی و ویژه توسط مجموعه افروز وب برای کسب‌وکار خود می‌توانید موفقیت چشمگیری از این طریق به دست آورید، اما این نکته را نیز فراموش نکنید که طی سال‌های گذشته بسیاری از افراد حتی با ایجاد اپلیکیشن‌های مربوط برای کسب‌وکار خود با شکست مواجه شده‌اند. برای مانع‌شدن از به‌وجودآمدن این سری از مشکلات راهنمایی‌های مشاورین طراحی اپلیکیشن می‌تواند بسیار مهم و کارساز باشد.

طراحی موبایل اپ

دلایل مهم برتری مشاوره آنلاین نسبت به مشاوره حضوری چیست؟

قطعاً دلایل مهم و حائز اهمیت بسیار خاصی باعث شده که افراد از شیوه آنلاین برای مشاوره بسیار راضی باشند و آن را نسبت به روش سنتی ترجیح دهند. در زمانی که مشاوره‌ها صورت سنتی و فقط با مراجعه حضوری فرد امکان‌پذیر بود در کنار مزایای خاص خود یک سری عیب نیز داشت. به طور مثال آن دسته از افرادی که به دنبال ارائه مشاوره خاصی در زمینه مدنظر خود بودند نمی‌توانستند به‌راحتی مشاور مناسب را پیدا کنند.

از طرف دیگر گشتن و پیداکردن مشاور مدنظر خود نیز بسیار سخت بود. باید زمان بسیار زیادی را به این کار اختصاص می‌دادند و ممکن بود در پایان نیز موفق به پیداکردن مشاور نمی‌شدند. طراحی سایت مشاور آنلاین این امکان را برای افراد فراهم کرده تا در هر زمان و موقعیت جغرافیایی بتواند بهترین مشاور را در زمینه موردنظر خود پیدا کنند.

هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن مشاوره آنلاین به چه صورت است؟

توجه داشته باشید که قیمت طراحی سایت مشاوره‌ای با درنظرگرفتن امکاناتی که به شما ارائه خواهد شد، می‌تواند کاملاً متفاوت باشد. پیشنهاد می‌دهیم که در قدم اول برای طراحی سایت مشاوره ای برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهید. اهداف خود را مشخص کرده و در نهایت نیز این سؤال را مطرح کنید که دلیل استفاده کاربر از اپلیکیشن شما چیست.

در قدم بعدی می‌توانید به مطرح‌کردن این سؤال با شرکت طراحی سامانه مشاور آنلاین بپردازید تا کارشناسان و مشاورین ما بتوانند در این زمینه راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند. از این طریق نیز می‌توانید متوجه تمام ویژگی‌ها و مزیت‌های طراحی و اپلیکیشن مشاوره آنلاین شوید. پس از به‌دست‌آوردن اطلاعات لازم در این زمینه نوبت به تعیین قیمت نهایی خواهد رسید که باتوجه‌به امکانات مدنظر شما و این موضوع که آیا اپلیکیشن مشاوره‌ای اندروید باشد یا ios هزینه‌های نهایی ارائه می‌شود.

کلام پایانی

مطالبی مهم دررابطه‌با طراحی سامانه مشاوره آنلاین در اختیار شما قرار دادیم در پایان نیز باید این نکته را توضیح دهیم که طراحی اپلیکیشن مشاوره آنلاین می‌تواند یک امر کاملاً مهم و ضروری تلقی شود که از طریق آن باعث افزایش روند کسب‌وکار خود و ارائه خدمات بیشتر به افراد شوید. در زمان گذشته افراد مجبور می‌شدند که به‌صورت حضوری برای مشاوره مراجعه کنند، اما امروزه به کمک اپلیکیشن‌های آنلاین این قابلیت به وجود آمده تا در هر موقعیت جغرافیایی که قرار دارید به‌صورت آنلاین برای انجام مشاوره اقدام نمایید.

اگر به دنبال بهترین شرکت برای طراحی سایت مشاوره آنلاین و اپلیکیشن مشاوره هستید، پیشنهاد می‌دهیم که حتماً برای دریافت مشاوره‌های لازم با تیم حرفه­ای افروز وب در تماس باشید.

نظرات خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.