ساخت سایت شخصی چه مزایایی دارد؟

محبوب ترین پست ها

ساخت سایت شخصی

ساخت سایت شخصی چه مزایایی دارد؟

امروزه استفاده از اینترنت به‌شدت گسترده شده و می‌توان گفت که مردم در سراسر جهان به اینترنت وابسته هستند. دانستن مزایای ساخت سایت شخصی می‌تواند یک عامل ترغیب‌کننده برای راه‌اندازی وب‌سایت مدنظر باشد. باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که داشتن وب‌سایت شخصی علاوه بر اینکه برای صاحبان مشاغل مختلف امری ضروری و حائز اهمیت به شمار می‌آید؛ بلکه از این طریق می‌توانند روند رشد کسب‌وکار خود را تضمین کنند. به‌غیراز صاحبان مشاغل مختلف تمام افراد نیز امکان‌داشتن یک وب‌سایت شخصی را دارند چرا که طراحی یک وب‌سایت تنها برای ارائه خدمات یا فروش محصول نیست. در برخی مواقع ممکن است به دنبال یک شغل مناسب باشید و با اشتراک گذاشتن رزومه خود به آن برسید.

در ادامه این مقاله از سایت افروز وب سعی می‌کنیم مطالب بیشتری دررابطه‌با مزیت‌های ساخت وب سایت شخصی بیان کنیم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مزایای ویژه راه‌اندازی وب‌سایت شخصی چیست؟

در وهله اول باید این نکته را توضیح دهیم که امروزه طراحی اختصاصی وبسایت به کمک تیم حرفه‌ای و معتبر کار بسیار سختی نیست و شما می‌توانید این کار را به کارشناسان مربوطه در این زمینه بسپارید؛ اما اگر می‌خواهید دررابطه‌با مزیت‌های ساخت سایت شخصی بدانید باید بگوییم که عبارت‌اند از:

مزایای ساخت سایت شخصی

• وب‌سایت شخصی به‌عنوان یک مزیت رقابتی

معمولاً زمانی که بتوانید تجربه کاری و تحصیلی خود را وب‌سایت شخصی به اشتراک بگذارید، دقیقاً مانند این است که یک رزومه دقیق از خود ارائه داده‌اید. انجام این کار می‌تواند فرصت‌های ویژه و متعدد زیادی برای شما فراهم کند تا در نهایت از آن استفاده کنید. باید به تمام افرادی که از صفحه شما دیدن می‌کنند نشان دهید که در انجام چه‌کارهایی مهارت دارید. به اشتراک گذاشتن نمونه کارها یا محتوای وبلاگ نقش مهم و ویژه‌ای در جذب مشتری یا کارفرما دارد.

• برخورداری از آزادی عمل در خلاقیت

یکی دیگر از مزایای ساخت و طراحی سایت شخصی این است که شما می‌توانید تمام خلاقیت خود را برای طراحی و راه‌اندازی آن به کار گیرید و طبق سلیقه و خواسته‌ای که دارید وب‌سایت را طراحی نمایید. بیوگرافی، مقالات یا چیدمان مدنظر شما همگی نشان‌دهنده شخصیت شما است.توجه داشته باشید که تمام جزئیات و عناصر به کار گرفته شده برای سایت این قابلیت را دارد تا اثبات کند شما شخصی حرفه‌ای هستید، بنابراین نباید هیچ کوتاهی در این زمینه صورت بگیرد.

طراحی اختصاصی صفحات موبایل سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)
طراحی اختصاصی صفحات موبایل سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)

• کنترل برند و نام خود

معمولاً زمان طراحی وب‌سایت این امکان در اختیار افراد قرار می‌گیرد تا عکس‌های پس‌زمینه، قلم و قراردادن متن و سایر موارد مدنظر را آن‌گونه که می‌خواهند کنترل کنند. در چنین شرایطی برخلاف دیگر سایت‌های عمومی همچون لینکدین شخصیت و برند شما به‌صورت ویژه جلوه می‌کند و زمانی که شخصی به سایت شما مراجعه نماید در همان ابتدا می‌تواند متوجه قابلیت ویژه شما شده و به‌راحتی با شما ارتباط برقرار نماید.

طراحی اختصاصی سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)
طراحی اختصاصی سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)

• وب‌سایت شخصی به‌عنوان یک نمونه کار فوری

پیش از هر چیزی باید بیان کنیم که اصولاً مردم بصری هستند، یعنی شما به‌جای گفتن هرچه بیشتر باید مطلب مدنظر خود را به آن‌ها نشان دهید تا از این طریق بتوانید تأثیر کار خود را ببینید. به طور مثال ممکن است در رزومه خود این مورد را ذکر کرده باشید که یک وبلاگ شرکتی با بیش از ۱۷ هزار خواننده فعال دارید؛ اما در صورت ساخت وب سایت شخصی این امکان فراهم می‌شود تمام افراد را مستقیماً به وبلاگ خود راهنمایی کنید تا مشاهده کنند که چرا وبلاگ شما تا این اندازه متمایز از دیگران است و این موضوع با ارائه نمونه کار سایت‌هایی که قبلاً با آن‌ها کار کرده‌اید، مقالات نوشته شده و غیره مشخص خواهد شد.

• رسیدن به درآمد از طریق وب سایت شخصی

در این قسمت باید بیان کنیم که شاید یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلایل طراحی سایت شخصی مربوط به کسب درآمد از طریق آن است. این سایت‌ها قابلیت دارند تا به طور ویژه‌ای به یک منبع درآمد خاص تبدیل شوند و برای این کار نیز احتیاج به گذاشتن وقت بسیار زیادی نیست. در بسیاری از مواقع پیش‌آمده که افراد با نوشتن چندین پست متفاوت وبلاگ در طول هفته یا حتی ماهیانه درآمد بسیار قابل‌توجهی به دست آورده‌اند. علاوه بر این مورد راه‌های متعدد دیگری مانند بازاریابی وابسته، تبلیغات و غیره نیز می‌تواند در کسب درآمد بسیار تأثیرگذار باشد.

چنانچه در زمینه یا حرفه خاصی تخصص دارید می‌توانید به‌راحتی از این مهارت‌ها استفاده کرده و آن‌ها را به دیگران ارائه دهید و تمامی این موارد را به‌صورت آموزش در سایت بگذارید. در واقع سایت شخصی شما این قابلیت را دارد تا تمام خدمات آموزشی لازم را در اختیار مخاطبین قرار دهید. فرقی نمی‌کند که مهارت و تخصص شما در چه زمینه‌ای است امروزه تمام افراد سعی می‌کنند تا تمامی موارد مدنظر خود را به‌صورت آنلاین آموزش ببینند.

طراحی اختصاصی سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)
طراحی اختصاصی سایت شخصی مرجان حسینی کانادا (وردپرس)

مزایای طراحی وبسایت شخصیا ختصاصی توسط مجموعه افروز وب

طراحی وب‌سایت شخصی توسط متخصصین افروز وب همواره به‌صورت کاملاً اختصاصی توسط تیم حرفه‌ای و باتجربه انجام می‌شود. در حالت کلی مزایای طراحی وب‌سایت اختصاصی توسط متخصصین مجموعه ما به شرح زیر است:

 • کدنویسی کاملاً بهینه و حرفه‌ای
 • طراحی متمایز و جذاب
 • ارائه خدمات سئو و تولید محتوا حرفه‌ای
 • توجه به سئو سایت از ابتدای مرحله طراحی و پیاده‌سازی سایت
 • ارائه پیش‌فاکتور
 • درنظرگرفتن امکانات سایت باتوجه‌به نظر کارفرما
 • طراحی اختصاصی سایت با درنظرگرفتن هویت برند شما
 • همکاری با برندهای گوناگون
 • ارائه خدمات یکپارچه وب‌سایت
 • مشاوره کاملاً حرفه‌ای کسب‌وکار
 • طراحی ظاهری (UI/UX) کاملاً سفارشی
 • ارائه نمونه کار حرفه‌ای وب‌سایت شخصی قابل‌استناد

ساخت وب‌سایت شخصی به کمک تیم حرفه‌ای و معتبر افروز وب

همان‌طور که ملاحظه کردید دررابطه‌با مزایای ساخت سایت شخصی مطالبی ارائه دادیم و به توضیح این موضوع نیز پرداختیم که امروزه داشتن وب‌سایت می‌تواند تا چه حد باعث پیشرفت شما شود. اما به این موضوع نیز توجه داشته باشید زمانی می‌توانید تمامی امکانات و مزیت‌های موجود را به دست آورید که سایت مدنظر به بهترین نحو ممکن راه‌اندازی شده باشد. در این زمینه به شما پیشنهاد می‌دهیم حتماً با تیم حرفه‌ای و شناخته شده ما مشورت‌های لازم را انجام دهید. گروه حرفه‌ای افروز وب این قابلیت را دارد تا راه‌اندازی سایت را به‌صورت اختصاصی برای شما انجام دهد و در زمان مراجعه می‌توانید با نمونه کارها و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد آشنایی لازم را پیدا کنید.

طراحی UI سایت

سؤالات متداول

چرا راه‌اندازی و ساخت سایت به‌صورت شخصی اهمیت دارد؟

همان‌طور که مطلع هستید در دنیای دیجیتال مشغول به زندگی هستیم و امروزه اکثر افراد از طریق سایت محصولات و حتی رزومه خود را به اشتراک می‌گذارد پس در چنین شرایطی اهمیت راه‌اندازی سایت مشخص می‌شود.

آیا راه‌اندازی سایت فقط برای کسب‌وکارها است؟

خیر، افراد زیادی هستند که با راه‌اندازی سایت سعی در به‌اشتراک‌گذاری هنر و مهارت خود دارند.

چگونه می‌توان از طریق سایت شخصی به درآمد رسید؟

بله، با طراحی سایت شخصی این امکان را دارید تا درآمد خود را افزایش دهید. شما می‌توانید پس از راه‌اندازی با به اشتراک گذاشتن تخصص و حرفه خود و همچنین آموزش‌های لازم، به درآمد برسید.

نظرات خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.