طراحی سایت هنری

معرفی چند سایت هنری برتر ایرانی

طراحی سایت هنری

آنچه درباره طراحی سایت هنری برای شما آماده کرده ایم:

معرفی چند سایت هنری برتر ایرانی

مقدمه

تعامل بین عناصر و اصول هنری به هنرمندان کمک می کند تا آثار هنری دلپذیر را به صورت منظم سازماندهی کنند و در عین حال چارچوبی را به بینندگان می دهند که در آن بتوانند ایده های زیبایی شناختی را تجزیه و تحلیل کنند. هنر محدوده متنوعی از فعالیت های انسانی است که در ایجاد آثار هنری بصری، شنیداری و یا انجام شده فعالیتهای هنری انجام می دهد و بیانگر مهارت تخیلی یا فنی نویسنده است و به دلیل زیبایی یا قدرت عاطفی آنها مورد تقدیر قرار می گیرد. در ایران  وب سایت هایی در زمینه هنر طراحی شده است که قصد داریم به معرفی برخی از آن ها بپردازیم.

مزایای طراحی سایت هنری

 • حضور در حوزه دیجیتال و معرفی هنر خود به هنردوستان
 • ساخت فروشگاه اینترنتی برای فروش آنلاین محصولات هنری خود
 • افزایش مشتریان از طریق جستجو
 • معرفی و ارائه کلیه نمونه کارهای خود به صورت یکپارچه و دسته بندی شده
 • انجام امور تبلیغاتی
 • اطلاع رسانی از آخرین رویدادهای هنری
 • اطلاع رسانی از آخرین خبرهای هنری و هنرمندان
 • معرفی کامل از خدمات هنری
 • قرار دادن آدرس دقیق گالری و یا نمایشگاه هنری توسط نقشه گوگل در سایت
 • افزایش بازدید کنندگان آثار هنری خود
 • امکان حضور در محیط بدون مرز و بدون محدودیت اینترنت
 • کسب معروفیت بیشتر از طریق انجام تبلیغات در موتورهای جستجو
 • ارائه کاتالوگ های آنلاین بدون صرف هزینه های اضافی
 • افزایش بازدید کنندگان وب سایت و به دنیال آن افزایش طرفداران هنرمندان
 •  ایجاد کمپین های حمایتی و گسترش آن ها
 • کاهش هزینه های مربوط به تبلیغات آثار هنری شما
 • قرار دادن نمونه کارهای هنری برای بازدید همگان
 • معرفی خود به صورت رسمی و کسب اعتبار بیشتر
 • ساخت سامانه مشتریان و طرفداران وب سایت هنری
 • قرار دادن راه های مختلف ارتباطی بین خود و طرفداران در وب سایت
 • ایجاد ارتباط با شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، توئیتر و غیره

معرفی چند وب سایت هنری​

معرفی چند سایت هنری برتر ایرانی
کوی هنر
کوی هنربدون شک در دنیای کنونی و در عصر فناوری و ارتباطات، به دلیل گستردگی و تنوع فعالیت ها، ابزارهای متعددی برای معرفی و جذب حداکثری محصولات و خدمات استفاده می شود که یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین این ابزارها، اینترنت و فضای مجازی می باشد. کوی هنر به عنوان یک وب سایت تخصصی در حوزه هنر، با بهره گیری از تیم مدیریتی و کارشناسی حرفه ای، خدمات متنوع و متعددی را در فضای مجازی و دنیای اینترنت به کاربران خود ارائه می نماید.

فقدان مرجعی جامع در حوزه هنر در دنیای اینترنت، به منظور استفاده عموم مردم و همچنین جامعه محترم هنری و افراد فعال در رشته های گوناگون این حوزه، ما را بر آن داشت تا وب سایتی تخصصی و جامع راه اندازی کنیم تا با ارائه خدمات کاربردی، بسیاری از نیازهای عمومی و تخصصی این افراد را برآورده و در ارتقای سطح فرهنگ، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم عزیز گام های استواری برداریم.
معرفی چند سایت هنری برتر ایرانی
مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری
مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنریمرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری از اولین روزهای انقلاب، و به صورت جدی ‌تر، همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی در یک حرکت خودجوش با شور و اشتیاق درونی هنرمندان متعهد مسلمان در انعکاس ارزش‌ های انقلاب اسلامی شکل یافت. از فعالیت‌ های افتخار آفرین مرکز هنرهای تجسمی؛ خلق آثار نقاشی و گرافیک طی ۳۷ سال انقلاب بوده است که نشأت گرفته از فضای روحانی و معنوی انقلاب و دفاع مقدس است و به نوعی بیان‌ گر تاریخچه هنری انقلاب اسلامی می‌باشد. از این رو می‌توان اذعان داشت که این آثار جزو سرمایه‌ های نمادین این کشور به شمار می ‌آید.

واحد هنرهای تجسمی امروز افتخار دارد با هنرمندانی که سال‌هاست در زمینه هنرهای تجسمی فعالیت جدّی دارند و اکثر ایشان از متخصصین هنری و اساتید دانشگاه و هنرمندان بنام کشور هستند، همکاری نماید. این مرکز علاوه بر فعالیت‌های جاری هنری، تلاش دارد در تبیین جریان هنری سالم و متعهد به گونه ‌ای که بتواند بیانگر،ارزشهای جامعه اسلامی باشد کمک نماید. ضمن این‌ که در این راه از تمام دست ‌اندرکاران هنر و هنرمندان نیز یاری می ‌جوید.
معرفی چند سایت هنری برتر ایرانی
هنرگردی
هنرگردیهنرگردی پروژه‌ ای گروهیست و همان ‌گونه که از نامش پیداست، قرار است زمینه‌ ای باشد برای پرورش ایده‌ های ناب هنری به دور از هر گونه جهت گیری؛ هدف هنرگردی پشتیبانی از هنرمندان و ایده‌ پردازان فرهنگی هنری است و در این مسیر از همه‌ امکانات رسانه‌ ای و فیزیکی خود بهره می‌گیرد. این پروژه قرار است سکوی پرتابی باشد برای استعداد های نو و افراد خلاق و در این راه از یاری پیشکسوتان بهره می‌برد. آن چه که هنرگردی را متمایز می‌ سازد، ایمان و اراده‌ اعضای آن برای اعتلای فرهنگ و هنر است. این مجموعه همواره خواهان همراهی و همکاری با دیگر هنردوستان خواهد
بود و باور دارد که هنر تنها عنصر انسانی زمان است.
معرفی چند سایت هنری برتر ایرانی
وینه
وینهگالری هنری وینه فضایی است برای بازدید و خرید تابلوهای نقاشی و آشنا شدن با هنرمندان و هنر به صورت علمی و دقیق وینه تلاش کرده تا در انتخاب آثار روی هنرمندان جوان و برجسته، تمرکز بیشتری نموده و پس از ارزیابی و داوری دقیق، آثار آن ها را در بخش مشاهده آثار و خرید تابلو نقاشی خود، به نمایش بگذارد. به این ترتیب، انتظارِ یافتن آثار جدید و خاص در اینجا قطعاً برآورده می‌شود. در مقابل، ضمن معرفی همین هنرمندان جوان، شناخت مفیدی دربارۀ نقاشان برجستۀ معاصر ایران و نقاشان بزرگ تاریخ هنر نیز فراهم کند.

به این ترتیب، بخشی اصلی فعالیت وینه، نمایش عمومی و دائم تعداد قابل توجهی از آثار جدید و خاص است. به این ترتیب که هنردوستان، می توانند هنگام بازدید از بخش گالری در سایت وینه، تعداد زیادی تابلو نقاشی ایرانی را در کنار هم مشاهده نموده و در صورت اشتیاق، با استفاده از ابزارهای فیلترینگ و جستجوی پیشرفته، طیف و دسته آثار خاص مورد نظر خود را یکجا و با بهترین شرایط از نظر بگذرانند.
معرفی چند سایت هنری برتر ایرانی
فادیا
فادیافروشگاه فادیا فعالیت خود را از سال ۱۳۵۶ در زمینه عرضه لوازم خیاطی و خرازی و تزئینی آغاز نمود. طی سالهای اخیر با تغییراتی در روند خدمات دهی خود تحولات خود را آغاز کرد. فادیا با تلفیق تجربه بیش از ۴۰ ساله بنیانگذار مجموعه حاج حسین الهی دوست و علم، تلاش و خلاقیت مدیران مجموعه و تلاش صادقانه پرسنل دلسوز خود توانسته ضمن حرکت به سوی پیشرفت وتوسعه، رضایت مشتریان خود را حاصل نماید. بهینه سازی، بهره وری و بهبود دائمی از جمله مقوله هایی هستند که مدیران فادیا را بر آن داشته، تا با برخورداری از پرسنل مجرب در بخش های مختلف و بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز و همچنین شناخت صحیح از نیاز واحد های مختلف، رشد قابل توجهی را تجربه نماید. و براحتی تمامی کالاهای مورد نیاز این صنف را در کمترین زمان ممکن، دراختیار همکاران و مشتریان خود در تمامی نقاط کشور قرار دهد. فادیا همواره تلاش نموده بروز ترین مرجع توزیع کننده لوازم خیاطی، خرازی و تزئینی در استان و کشور باشد. فروشگاه فادیا با توجه به نحوه و حجم خرید مشتری، بسته بندی مورد نظر را انتخاب می نماید. بسته بندی ها با چیدمان مناسب کارتن جهت ارسال برای مشتریان گرامی شهرستان است. سایت اینترنتی این فروشگاه با نام فادیاشاپ دات کام با توجه به نکات یاد شده و ایجاد شرایط آسان در خرید و کسب رضایت مشتریان عزیز، طراحی و ایجاد گردیده است.

نتیجه گیری

بعضی اوقات زیبایی هدف نهایی هنرمند نیست. هنر غالباً برای ایجاد جذابیت و ارتباط با احساسات انسانی در نظر گرفته شده است. هنرمندان ممکن است چیزی را بیان کنند تا مخاطب آنها به نوعی تحریک شود. معنای هنر با نیات هنرمند و همچنین احساسات و ایده هایی که در بیننده ایجاد می کند شکل می گیرد.

در دنیای امروز عدم حضور شما به عنوان یک هنرمند در بازار دیجیتال باعث فراموشی و گمنامی شما در این حوزه خواهد بود. تغییر در راستای نیازهای روز جامعه حرکتی است به سوی ارئه بهتر و سریعتر خدمات خود به مشتریانی که به دنبال هنر شما هستند. 

در این راستا گروه افروز وب, تمام تلاش خود را جهت کمک به هنرمندان این مرزو بوم خواهد کرد که نقش کوچکی در نمایش درخشان هنر ایرانی در حوزه جهانی داشته باشد.

نظرات خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.